Roles Nested (2.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
