Roles Nested (2.1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Parent
da: Overordnet element

en: Name
da: Navn

en: About
da: Om

en: Parent ID
da: Overordnet ID

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Edit permissions
da: Redigér tilladelser
