Roles Nested (2.1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Parent
es: Padre

en: Name
es: Nombre

en: About
es: Acerca de

en: Parent ID
es: ID padre

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Edit permissions
es: Editar permisos
