Roles Nested (2.1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Parent ID
fi: Isännän ID

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Edit permissions
fi: Muokkaa käyttöoikeuksia
