Roles Nested (2.1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: About
fr: À propos

en: Parent ID
fr: Identifiant (ID) du  parent

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Edit permissions
fr: Modifier les droits
