Roles Nested (2.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: About
gu: વિશે
