Roles Nested (2.1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Name
hi: नाम

en: About
hi: के बारे में
