Roles Nested (2.1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: About
lv: Par

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas
