Roles Nested (2.1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
