Roles Nested (2.1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn
