Roles Nested (2.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: About
fa: درباره

en: Parent ID
fa: هویت والد
