Roles Nested (2.1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Parent
pt: Pai

en: Name
pt: Nome

en: About
pt: Sobre

en: Parent ID
pt: ID ascendente

en: Machine Name
pt: Nome de máquina
