Roles Nested (2.1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Name
ro: Nume

en: About
ro: Despre

en: Parent ID
ro: ID Părinte

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Edit permissions
ro: Editează permisiuni
