Roles Nested (2.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: About
ta: பற்றி
