Roles Nested (2.1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Name
tr: İsim

en: About
tr: Hakkında

en: Parent ID
tr: Üst ID

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Edit permissions
tr: İzinleri düzenle
