Roles Nested (2.1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Name
vi: Tên

en: About
vi: Giới thiệu

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
