Roles Nested (2.1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime
