Roles Nested (2.1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: About
hr: Opis
