Roles Nested (2.1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Weight
id: Bobot

en: Parent
id: Induk

en: Name
id: Nama

en: About
id: Tentang

en: Parent ID
id: ID Induk

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: Edit permissions
id: Edit izin
