Roles Nested (2.1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: About
ne: बारेमा
