Roles Nested (2.1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: About
sq: Informacione
