Roles Nested (2.1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
