Roles Nested (2.1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Parent
de: Übergeordnet

en: About
de: Über

en: Parent ID
de: Übergeordnete ID

en: Machine Name
de: Systemname

en: Edit permissions
de: Berechtigungen bearbeiten

en: Weight for ID @id
de: Gewichtung für ID @id
