Roles Nested (2.1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: About
et: Programmist

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid
