Roles Nested (2.1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Name
is: Nafn

en: About
is: Um

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
