Roles Nested (2.1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი
