Roles Nested (2.1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: About
ku: دەربارە
