Roles Nested (2.1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: About
nl: Over

en: Parent ID
nl: Bovenliggende ID

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Edit permissions
nl: Toegangsrechten bewerken
