Roles Nested (2.1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: About
oc: A prepaus

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
