Roles Nested (2.1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: About
ps: په اړه

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند
