Roles Nested (2.1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்
