Roles Nested (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome
