Roles Nested (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Parent ID
el: Γονικό ID

en: Edit permissions
el: Επεξεργασία αδειών
