Roles Nested (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena
