Roles Nested (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Edit permissions
hu: Jogosultságok szerkesztése
