Roles Nested (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Name
ml: പേര്
