Roles Nested (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Parent
it: Genitore

en: Name
it: Nome

en: Parent ID
it: ID Genitore

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno

en: Edit permissions
it: Modificare i permessi
