Roles Nested (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng
