Roles Nested (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ
