Roles Nested (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia
