Roles Nested (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Parent ID
uk: ID батька

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Edit permissions
uk: Редагувати повноваження

en: Weight for ID @id
uk: Вага для ID @id
