Roles Nested (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Name
cy: Enw
