Roles Nested (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo
