Roles Nested (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты
