Roles Nested (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು
