Roles Nested (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Parent ID
sv: Ovanliggande ID

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Edit permissions
sv: Redigera behörigheter
