Rollbar (2.1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ
