Rollbar (2.1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Full
el: Πλήρες
