Rollbar (2.1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Full
es: Completo

en: Services
es: Servicios
