Rollbar (2.1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Full
et: Täielik

en: Environment
et: Keskkond
